Články

 • Novinka v řešení úložného prostoru u postele

  Při řešení úložného prostoru u postele se nejčastěji setkáte s možností přikoupení zásuvky pod postele. V méně případech si můžete přikoupit úložné boxy v kombinaci s výklopnými rošty. My jsme do sortimentu zařadili 2 modely postelí, kde je úložný prostor schován mezi bočnicemi.

 • Dřevěné postele z masivu s přirozenou kresbou dřeva

  Dřevěné postele z masivu s přirozenou kresbou dřeva doplňují nabídku postelí z masivu na našem specializovaném webu.

  Inspirujte se krásou přirozené kresby dřeva, díky které dostávají postele, komody a noční stolky zcela nový nádech. Povrch těchto postelí je ošetřen čirou pryskyřicí

  pro zvýraznění přirozené kresby dřeva. Další zajímaostí je použitá dřevina. V konfiguraci těchto postelí lze celkem vybírat ze 3 druhů bukového dřeva a to buk výběrový, buk jádrový, buk divoký.

  Postele najdete v těchto odděleních:

  postele z exotických dřevin

  bukové postele

  dubové postele

 • Atraktivní bílé čalouněné postele

  Nabídku internetového ovchodu jsme rozšířili o atraktivní bílé čalouněné postele. U těchto postelí dominuje jejich příznívá cena v kombinaci s krásným designem a kvalitním provedení.

  Postele jsou dodávány v rozměrech 160x200 cm, u některýc modelů i 180x200 cm. Konstrukce těchto čalouněných postelí je z masivního dřevě, které je potaženo bílou syntetickou kůží. Výhodou syntetické kůže je nejen její atraktivní vzhled, ale především snadná údražba a dostupná cena.

 • Zvýšené postele s výškou po horní hranu bočnice 50 cm.

  Postele se zvýšenou výškou ložné plochy. Uvedené modely postelí mají výšku postranice od země po její horní hranu 50 cm.

 • Nový model postele DIANA s výškou 50 cm po horní hranu bočnice..

  Novinka - postel Diana se zvýšenou ložnou plocho pro snadnější Vstávání.Výška u této postele po horní hranu bočnice činí 50 cm.

 • NOVINKA postel se zajímavě umístěným úložným prostorem

  Úložný prostor u postele je nejčastěji řešen zásuvkou pod postelí, případně výklopnými rošty. Rádi bychom představili novou koncepci postele s úložným prostorem, která chytře využívá prostoru za zvýšeným čelem u postele. Jedná se o box, který je přichycen ze zadní strany k čelu postele.

 • Jak z ložnice vytvořit oázu klidu a odpočinku

  Trendem současného bydlení jsou jak samostatné ložnice, tak sdružené velké prostory od kuchyně přes jídelnu, obývací pokoj, až po ložnice šatnu a koupelnu. Trendem jsou jak skříně, tak šatny, interiéry moderní, historické i kombinované. Hlavní je Váš vkus, to co si sami pod pojmem ložnice představujeme, jaké činnosti kromě odpočinku a spánku chceme v ložnici vykonávat.

 • Potahy na matrace a jejich vlastnosti

  Vzhledem k široké škále potahů a potahových látek, které se používají na moderních matracích, jsme se rozhodli připravit přehled těchto materiálů. Přehled a popis jednotlivých potahových látek Vám má usnadnit správný výběr potahu matrace právě pro Vás.

 • Čalouněné postele v nových designech

  Vzhledem k rostoucí oblibě čalouněných postelí jsem rozšířili náš sortiment o několik nových modelů, které jsou vhodné do klasických i moderních typů interiérů.

 • Rustikální postele

  Novinkou v našem sortimentu jsou rustikální dvojlůžkové postele z masivního dřeva, které jsou charakteristické velmi stylovým a útulným vzhledem. Většina rustikálních postelí je dodávána v rozměrech 160x200cm.