Dvojlůžko TAISA SENIOR S ÚLOŽNÝM PROSTOREM buk cink rozměr, varianta 180x200cm odstín Třešeň

  • Rozměr, varianta: 180x200cm
  • Odstín: Třešeň
  • Dostupnost: 3-4 týdny
  • Katalogové číslo: HP-137BS buk cink
  • Naše cena: 16.840  Kč s DPH
    13.918 Kč bez DPH
Dvojlůžko TAISA SENIOR S ÚLOŽNÝM PROSTOREM buk cink
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Rozměr, varianta
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní buk-cink
Výška čela87 cm
Vnější šířka188 cm
Vnější délka208 cm
Tloušťka materiálu2,5 cm
Výška postranice42 cm od země
Úložný prostorv ceně
Atypna dotaz
Záruka2 roky
Materiál masivní buk-cink

Bukový masiv v provedení buk cink je charakteristický především svým parketovým vzledem. Barvu má světlehnědou až narůžovělou, pařením získá tmavší, charakteristickou barvu. Bukové dřevo má jemnou, homogenní strukturu, přitom je tvrdé a odolné. Jeho barevnost, přiměřená hřejivost bez rustikálního podtextu a velmi praktická odolnost vůči nárazům a poškozením, se dobře uplatní zejména při výrobě nábytku a především postelí.

Kvalitní masivní buková postel u které je povrchová úprava provedena bezbarvým, ekologickým, vodou ředitelným lakem nebo několik odstínů moření.

Buková postel TAISA SENIOR S ÚLOŽNÝM PROSTOREM - Velmi kvalitní postel vyrobená z masivního buku cinku. Zvýšená ložná plocha u tohoto dvojlůžku usnadňuje vstávání. Pro usnadnění přístupu do úložného prostoru doporučujeme přikoupit bočně nebo čelně výklopné rošty. Uchycení pro rošt je možné nastavit do výšky: 28, 31, 33 nebo 36 cm. Postel je dodávána v demontu. Výška čela u hlavy 87cm u nohou 48cm. Síla bočnice 25/21mm. Cena postele je bez roštů a matrace. V případě přikoupení výklopných roštů je postel včetně roštů, bez matrace.

Zboží Dvojlůžko TAISA SENIOR S ÚLOŽNÝM PROSTOREM buk cink je zařazeno v kategorii Bukové postele