Jednolůžko z lamina TINA rozměr, varianta 90x200cm odstín Buk

  • Rozměr, varianta: 90x200cm
  • Odstín: Buk
  • Dostupnost: 3-4 týdny
  • Katalogové číslo: BMB-LP66
  • Naše cena: 8.020  Kč s DPH
    6.629 Kč bez DPH
Jednolůžko z lamina TINA
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Rozměr, varianta
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiállamino
Výška čela90 cm
Vnější šířka98 cm
Vnější délka206,216,226 cm
Tloušťka materiálu3,5 cm
Výška postranice47,5 cm od země
Záruka2 roky
Materiál lamino

Laminované dřevotřískové desky jsou velice oblíbeným materiálem při výrobě nábytku, skříní, nočních stolků a postelí. Desky jsou potaženy fóliemi v široké paletě odstínů, dekorů a struktur. Vzhledem ke své příznivé ceně, velkému výběrů odstínu představují laminované desky jeden ze základních materiálů pro nábytkářský průmysl a  vybavení interiérů.

Jednolůžko v moderním designu. Postel je vyráběna z lamina o síle 3,5 cm.

Jednolůžko z lamina TINA - Jednolůžko v moderním designu. Postel je vyráběna z lamina o síle 3,5 cm. Tloušťka lamina 3,5 cm u čela a bočnic zajišťuje pevnost a stabilitu postele. Vzdálenost od podlahy k horní hraně postranice je 47,5 cm. Hloubka zapuštění nosných lišt pod rošty postele od horní hrany postranice je stavitelná v rozsahu 7-14 cm. V případě použití roštu bez perného rámu na popruzích, je nutné v konfiguraci přikoupit lišty. Nabízíme 7 variant dekoru: hrušeň planá, bříza, akát, buk, bělené dřevo, calvados a ořech Aida. K posteli je možné objednat z výběru doplňků komody a skříně. V přiloženém souboru naleznete další varianty skříní, včetně jejich cen. Ceny postelí jsou uvedeny bez nočních stolků, roštů a matrací.

Novinkou u této postele je možnost přikoupení velmi praktické přistýlky. Přistýlka se zasouvá a vysouvá z boční strany postele a po jejím vysunutí se velmi jednoduše rozloží na praktické samostatní jednolůžko. Cena zahrnuje přistýlku včetně bočního a čelního zaslepení v dezénu postele. Přistýlka je univerzální pro šířky postele 90,160,180 cm. Přistýlku vyberete zaškrtnutím v konfiguraci postele.

Další fotografie:

Jednolůžko z lamina TINA
Jednolůžko z lamina TINA
Jednolůžko z lamina TINA
Jednolůžko z lamina TINA
Zboží Jednolůžko z lamina TINA je zařazeno v kategorii Jednolůžka