Ručně kovaná postel

25. únor 2017 23.00

Ručně kované postele s nádechem klasiky i v modernějším pojetí.

Ručně kovaná postel, ve které se spojuje tradiční kovářské řemeslo v kombinaci s krásnými tvary designérů se může stát dominantovu i Vaši ložnice. Představujeme kované postele od předního českého výrobce s dlouholetou tradicí, z jehož postelí vyzařuje řemeslo, tradice a kvalita zpracování.

Kované kovové postele se začínají čím dál více objevovat nejen v netradičních a dobových ložnicích, ale také v klasických ložnicích, kde se stávají dominantním prvkem.

V každé kované posteli v našem sortimentu se snoubí velký podíl ruční práce, robustnost konstrukce a pevné konstrukční spojení, které zajistí stabilitu a pevnost postele bez vrzání. Velkou výhodou těchto postelí je velká škála modelů a velikostí, velký výběr odstínů a především možnost objednání postle s patinou, která dodává nádech stáří.

Každá ručně kovaná postel je díky svým detailům a ruční kovářské práci jedinečný originál. Na své si přijdou jak milovníci klasických tvarů, tak zákazníci, které osloví kovářská práce v kombinaci se dřevem.

                       Kovaná postel ELBA                                                              Kovaná postel SIRACUSA

 

Ukázka modernější ručně kované postele CARTAGENA

Ručně kované postele CELÝ SORTIMENT KLIKNĚTE ZDE