Lamelový rošt DOUBLE KLASIK akce - rozměr 80x200cm

  • Rozměr : 80x200cm
  • Dostupnost: 2-3 týdny
  • Katalogové číslo: TRO-AKCE
  • Naše cena: 1.380  Kč s DPH
    1.141 Kč bez DPH
Lamelový rošt DOUBLE KLASIK akce
Kliknutím si zvolte variantu zbožíNaše cenaDostupnostPočet kusů
Rozměr 80x200cm Zobrazit detail varianty 1.380 Kč 2-3 týdny
Rozměr 85x195cm Zobrazit detail varianty 1.380 Kč 2-3 týdny
Rozměr 90x200cm Zobrazit detail varianty 1.380 Kč 2-3 týdny
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Nosnost130 Kg
Počet lamel28
Nastavení tuhostibederních lamel
Pouzdragumová výkyvná
Stabilizační popruhAno
Výška rámu roštu5 cm
Atyplze vyrobi
Záruka2 roky

Luxusní pevný lamelový rošt s 28 lamelami šíře 38 mm. Lamely jsou uloženy ve výkyvných gumových pouzdrech. Anatomické uspořádání lamel kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku.

Lamelový rošt DOUBLE KLASIK - Luxusní pevný lamelový rošt s 28 lamelami šíře 38 mm. Lamely jsou uloženy ve výkyvných gumových pouzdrech. Anatomické uspořádání lamel kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku. V oblasti hrudníku je 5 lamel s možností nastavení tuhosti pružení podle hmotnosti uživatele. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Tento rošt je vhodný pro všechny typy matrací. Nosnost roštu do 130 kg. Výška roštu - 5 cm.

Další fotografie:

Lamelový rošt DOUBLE KLASIK akce
Lamelový rošt DOUBLE KLASIK akce
Zboží Lamelový rošt DOUBLE KLASIK akce je zařazeno v kategorii Rošty AKCE
Objednávky po telefonu
Doprava Zdarma
Dotazy

Výběr vhodného roštu

Rošt do postele představuje důležitý funkční prvek celého lůžka. Ve spojení s kvalitní matrací  podporuje její funkčnost elasticitu a zajišťuje dobrou hygienu lůžka. Pří výběru postelového roštu neopomeňte 3 základní parametry.

Při výběru roštu sledujte jeho maximální nosnost. Přetěžování roštu způsobuje nadměrné prohýbání a spánek nebude příjemný.

Pokud rádi čtete, nebo rádi v posteli relaxujete, určitě se zaměřte na polohovací rošty. V nabídce najdete jak rošty s mechanickým polohováním, tak rošty motorové s dálkovým ovládáním. Při výběru takového roštu nezapomeňte že ne všechny typy matrací jsou vhodné na polohovací, nebo motorové rošty.

Počet lamel u jednotlivých roštů se pohybuje v rozsahu 13-42 ks. Rošty s 26 a vyšším počtem lamel zajišťují rovnoměrnou a komfortní podporu matrace v celé její délce.

Pokud si nebudete vědět rady s výběrem lamelového roštu, rádi Vám poradíme.