Manželská postel s úložným prostorem masiv

1. únor 2017 22.00

Velmi oblíbená manželská postel s úložným prostorem z bukového masivu od předního českého výrobce postelí s úložným prostorem postel VERONA VÝKLOP Představujeme postel od předního českého výrobce Vykona.

Téměř dokonalá a krásně provedená manželská postel s úložným prostorem masiv VERONA VÝKLOP splní veškeré požadavky kladené na takovouto postel. Český výrobce této postel společnost Vykona se dlouhá léta specializuje právě na postele s úložným prostorem.

Technické řešení úložných prostor a kvalitní výklopné rošty zajistí dlouhou a bezproblémovou funkčnost celé postele.

Postel oplývá dokonalým řemeslným zpracováním a umožňuje individuální výběr řady věcí. Velmi důležitá je možnost vybrat si výšku 45, nebo 50 cm od země po horní hranu bočnice.

Zajímavá je i možnost výběru designu a tvaru u nohou postele.

Další již běžnou možností je výběr vyklápění postele. Vyklápění z čelní, nebo boční strany zajistí pohodlný přístup do úložného prostoru postele.

 

Výběr z řady moderních a oblíbených odstínů, ze kterých uvádíme: karamel, koňak, tabák, bílá i šedá zajistí sladění s každou ložnicí.

Výběr z několika šířek 160, 180, 200 cm a délek 200, 210, 220 cm uspokojí i milovníky opravdu velkých postelí s úložným prostorem.

Postel s úložným prostorem masiv VERONA VÝKLOP

Pro výber rozměru a odstínu klikněte na obráze.