Motorové rošty postelové

Motorové postelové rošty s možností plynulého polohování hlavy a nohou, pomocí jednoho, případně dvou motorů. Některé rošty nabízejí velice široký rozsah polohování a to až do polohy v sedě, která umožňuje maximální odpočinek a příjemnou polohu při čtení. Nabízíme pouze kvalitní, spolehlivé a ověřené výrobky, od standardních až po komfortní a luxusní rošty.

Motorové postelové rošty lze dodat jak ve standardních rozměrech, tak v prodloužených délkách, nebo atypických rozměrech. U objednávek nad 4000 doprava v rámci ČR ZDARMA.

   
Motorový rošt CLASSIC TEC 28 M
7.998 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Rošt DOUBLE EXPERT MOTOR
7.500 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Motorový rošt PARIS HN 6V MOTOR
14.105 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Motorový rošt DANIEL HN 5V MOTOR
7.630 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Motorový rošt VARIO SILVER MOTOR
7.970 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Motorový rošt PRIMAFLEX MOTOR
6.990 Kč Dostupnost: 1 týden
Detaily k produktu
Motorový rošt SARGAS HN
14.284 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Motorový rošt ORION MOTOR
6.801 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Motorový rošt LIBRA MOTOR
7.392 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Motorový rošt MASIV MOTOR 14L
 
5.329 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Objednávky po telefonu
Doprava Zdarma
Dotazy

Výběr vhodného roštu

Rošt do postele představuje důležitý funkční prvek celého lůžka. Ve spojení s kvalitní matrací  podporuje její funkčnost elasticitu a zajišťuje dobrou hygienu lůžka. Pří výběru postelového roštu neopomeňte 3 základní parametry.

Při výběru roštu sledujte jeho maximální nosnost. Přetěžování roštu způsobuje nadměrné prohýbání a spánek nebude příjemný.

Pokud rádi čtete, nebo rádi v posteli relaxujete, určitě se zaměřte na polohovací rošty. V nabídce najdete jak rošty s mechanickým polohováním, tak rošty motorové s dálkovým ovládáním. Při výběru takového roštu nezapomeňte že ne všechny typy matrací jsou vhodné na polohovací, nebo motorové rošty.

Počet lamel u jednotlivých roštů se pohybuje v rozsahu 13-42 ks. Rošty s 26 a vyšším počtem lamel zajišťují rovnoměrnou a komfortní podporu matrace v celé její délce.

Pokud si nebudete vědět rady s výběrem lamelového roštu, rádi Vám poradíme.

 

Aktuality

 • Novinka v řešení úložného prostoru u postele

  Při řešení úložného prostoru u postele se nejčastěji setkáte s možností přikoupení zásuvky pod postele. V méně případech si můžete přikoupit úložné boxy v kombinaci s výklopnými rošty. My jsme do sortimentu zařadili 2 modely postelí, kde je úložný prostor schován mezi bočnicemi.

   
 • Dřevěné postele z masivu s přirozenou kresbou dřeva

  Dřevěné postele z masivu s přirozenou kresbou dřeva doplňují nabídku postelí z masivu na našem specializovaném webu.

  Inspirujte se krásou přirozené kresby dřeva, díky které dostávají postele, komody a noční stolky zcela nový nádech. Povrch těchto postelí je ošetřen čirou pryskyřicí

  pro zvýraznění přirozené kresby dřeva. Další zajímaostí je použitá dřevina. V konfiguraci těchto postelí lze celkem vybírat ze 3 druhů bukového dřeva a to buk výběrový, buk jádrový, buk divoký.

  Postele najdete v těchto odděleních:

  postele z exotických dřevin

  bukové postele

  dubové postele

   
 • Atraktivní bílé čalouněné postele

  Nabídku internetového ovchodu jsme rozšířili o atraktivní bílé čalouněné postele. U těchto postelí dominuje jejich příznívá cena v kombinaci s krásným designem a kvalitním provedení.

  Postele jsou dodávány v rozměrech 160x200 cm, u některýc modelů i 180x200 cm. Konstrukce těchto čalouněných postelí je z masivního dřevě, které je potaženo bílou syntetickou kůží. Výhodou syntetické kůže je nejen její atraktivní vzhled, ale především snadná údražba a dostupná cena.

   

Partneři

Investice, která se vám vyplatí - kvalitní matrace a rošty, povlečení na matrace.

Pro zajištění zdravého spaní dodáváme postele, matrace a ložnice od předních českých výrobců.