Postel s výklopem a úložným prostorem KRYŠTOF VYSOKÉ ČELO rozměr, varianta 160x200cm odstín Akát

  • Rozměr, varianta: 160x200cm
  • Odstín: Akát
  • Dostupnost: 3-4 týdny
  • Katalogové číslo: BMB-LP32
  • Naše cena: 18.723  Kč s DPH
    15.474 Kč bez DPH
Postel s výklopem a úložným prostorem KRYŠTOF VYSOKÉ ČELO
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Rozměr, varianta
Odstín
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiállamino
Výška čela70 cm
Vnější šířka213,4 cm
Vnější délka230 cm
Tloušťka materiálu3,5 cm
Výška postranice39,5 cm od země
Záruka2 roky
Materiál lamino

Laminované dřevotřískové desky jsou velice oblíbeným materiálem při výrobě nábytku, skříní, nočních stolků a postelí. Desky jsou potaženy fóliemi v široké paletě odstínů, dekorů a struktur. Vzhledem ke své příznivé ceně, velkému výběrů odstínu představují laminované desky jeden ze základních materiálů pro nábytkářský průmysl a  vybavení interiérů.

Postel s úložným prostorem a výklopným roštem v moderním designu, která potěší především ty zákazníky, kteří hledají rozumný kompromis mezi kvalitou a cenou. Postel je vyráběna z lamina o síle 3,5 cm.

Postel s výklopem a úložným prostorem KRYŠTOF VYSOKÉ ČELO - Postel s čelně výklopmým roštem a úložným prostorem v moderním designu potěší především ty zákazníky, kteří hledají rozumný kompromis mezi kvalitou a cenou. Postel je vyráběna z lamina. Tloušťka lamina 3,5 cm u čel a bočnic zajišťuje pevnost a stabilitu postele. Postel je opatřena čelně výklopným roštem s doporučenou nosnotí 2x100 Kg. Vzdálenost od podlahy k horní hraně postranice je 39,4 cm. Nabízíme 2 varianty dekoru: akát, ořech aida. K posteli je možné objednat z výběru doplňků komody a skříně. V přiloženém souboru naleznete další varianty skříní, včetně jejich cen. Ceny postelí jsou uvedeny bez nočních stolků a matrací.

Další fotografie:

Postel s výklopem a úložným prostorem KRYŠTOF VYSOKÉ ČELO
Zboží Postel s výklopem a úložným prostorem KRYŠTOF VYSOKÉ ČELO je zařazeno v kategorii Postele z lamina a dýhy