Postel z lamina LAURA VÝKLOP rozměr, varianta 160x200cm odstín Buk

  • Rozměr, varianta: 160x200cm
  • Odstín: Buk
  • Dostupnost: 3-4 týdny
  • Katalogové číslo: BMB-LP40,L30, nebo L31
  • Naše cena: 18.614  Kč s DPH
    15.384 Kč bez DPH
Postel z lamina LAURA VÝKLOP
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Rozměr, varianta
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiállamino
Výška čela90 cm
Vnější šířka168,188 cm
Vnější délka206 cm
Tloušťka materiálu3,5 cm
Výška postranice47,5 cm od země
Úložný prostor2x výklop
Atyplze vyrobit
Záruka2 roky
Materiál lamino

Laminované dřevotřískové desky jsou velice oblíbeným materiálem při výrobě nábytku, skříní, nočních stolků a postelí. Desky jsou potaženy fóliemi v široké paletě odstínů, dekorů a struktur. Vzhledem ke své příznivé ceně, velkému výběrů odstínu představují laminované desky jeden ze základních materiálů pro nábytkářský průmysl a  vybavení interiérů.

Oblíbená postel v moderním designu s čelně výklopnými rošty a úložným prostorem, která potěší především ty zákazníky, kteří hledají rozumný kompromis mezi kvalitou a cenou. Postel je vyráběna z lamina o síle 3,5 cm.

Postel z lamina LAURA VÝKLOP - Oblíbená postel v moderním designu s čelně výklopnými rošty a úložným prostorem v moderním designu, která potěší především ty zákazníky, kteří hledají rozumný kompromis mezi kvalitou a cenou. Čelně výklopné rošty jsou opatřen plynokapalinovými vzpěrami, které umožňují čelní vyklopení roštu v oblasti nohou a tím usnadňují přístup k prostoru pod ními. Luxusní výklopné lamelové rošty umožňují polohováním hlavy a nohou.
Postel je vyráběna z lamina o síle 3,5 cm. Tloušťka lamina 3,5 cm u čel a bočnic zajišťuje pevnost a stabilitu postele. Vzdálenost od podlahy k horní hraně postranice je 47,5 cm. Hloubka zapuštění nosných lišt pod rošty postele od horní hrany postranice je stavitelná v rozsahu 7-14 cm. Postel má oprávnění používat značku česká kvalita.
Nabízíme 7 varianty dekoru: hrušeň, bříza , akát, buk, bělené dřevo, calvados a ořech aida. K posteli je možné objednat z výběru doplňků komody, noční stolky, police a skříně. V přiloženém souboru naleznete další varianty skříní, včetně jejich cen. Ceny postelí jsou uvedeny bez nočních stolků, matrací a ostatních doplňků.

Novinkou je možnost přikoupení dekorativní fólie, která se lepí na výplň čela postele. V konfuguraci můžete vybírat ze 3 dekorů fólie. (01, 02, 03).

Další fotografie:

Postel z lamina LAURA VÝKLOP
Postel z lamina LAURA VÝKLOP
Postel z lamina LAURA VÝKLOP
Postel z lamina LAURA VÝKLOP
Postel z lamina LAURA VÝKLOP
Postel z lamina LAURA VÝKLOP
Zboží Postel z lamina LAURA VÝKLOP je zařazeno v kategorii Postele s úložným prostorem