Postel z lamina NIKOL rozměr, varianta 180x200cm odstín Bříza

  • Rozměr, varianta: 180x200cm
  • Odstín: Bříza
  • Dostupnost: 3-4 týdny
  • Katalogové číslo: BMB-LP80
  • Naše cena: 8.798  Kč s DPH
    7.272 Kč bez DPH
Postel z lamina NIKOL
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Rozměr, varianta
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiállamino
Výška čela90 cm
Vnější šířka188 cm
Vnější délka206 cm
Tloušťka materiálu3,2 cm
Výška postranice47,5 cm od země
Úložný prostoršuplík - lze dokoupit
Atyplze vyrobit
Záruka2 roky
Materiál lamino

Laminované dřevotřískové desky jsou velice oblíbeným materiálem při výrobě nábytku, skříní, nočních stolků a postelí. Desky jsou potaženy fóliemi v široké paletě odstínů, dekorů a struktur. Vzhledem ke své příznivé ceně, velkému výběrů odstínu představují laminované desky jeden ze základních materiálů pro nábytkářský průmysl a  vybavení interiérů.

Postel Nikol z řady Line je elegantní lůžko vycházející z konstrukce postele Karlo, vyrobená z laminofolie a doplněná radiusovou hranou.

Postel z lamina NIKOL - Postel Nikol z řady Line je vyráběna z kvalitní laminofolie firem Egger a Kronospan, má pevnou a stabilní konstrukci, čela postele mají tloušťku 32 a 16 mm, postranice 32 mm, a jsou opatřeny rádiusovou hranou. Hloubka zapuštění nosných patek pod rošty postele od horní hrany postranice je nastavitelná v rozmezí 68 – 143 mm. Při použití bezrámového roštu je nutno objednat lišty.

Postel Nikol včetně matrací má výšku lehací plochy okolo 55 cm, což je ideální pro
bezproblémové vstávání z lůžka bez zbytečné námahy.Vzdálenost od podlahy k horní hraně postranice je 47,5 cm. Hloubka zapuštění nosných lišt pod rošty postele od horní hrany postranice je stavitelná v rozsahu 7-14 cm. Postel má oprávnění používat značku česká kvalita.


Nabízíme 7 varianty dekoru: hrušeň, bříza , akát
, buk, bělené dřevo, calvados a ořech aida. K posteli je možné objednat z výběru doplňků - úložné prostory ve formě zásuvky, komody, skříně. Ceny postelí jsou uvedeny bez nočních stolků, matrací a roštů. V přiloženém souboru naleznete další varianty skříní, včetně jejich cen. Postel lze objednat také v jednolůžku.

Novinkou u této postele je možnost přikoupení velmi praktické přistýlky. Přistýlka se zasouvá a vysouvá z boční strany postele a po jejím vysunutí se velmi jednoduše rozloží na praktické samostatní jednolůžko. Cena zahrnuje přistýlku včetně bočního a čelního zaslepení v dezénu postele. Přistýlka je univerzální pro šířky postele 90,160,180 cm. Přistýlku vyberete zaškrtnutím v konfiguraci postele.

 

Další fotografie:

Postel z lamina NIKOL
Zboží Postel z lamina NIKOL je zařazeno v kategorii Postele z lamina a dýhy