Rozkládací postel z lamina TINA TANDEM rozměr, varianta 90x200cm odstín Bříza

  • Rozměr, varianta: 90x200cm
  • Odstín: Bříza
  • Dostupnost: 3-4 týdny
  • Katalogové číslo: BMB-LP72
  • Naše cena: 15.588  Kč s DPH
    12.883 Kč bez DPH
Rozkládací postel z lamina TINA TANDEM
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Rozměr, varianta
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiállamino
Výška čela90 cm
Vnější šířka98 cm
Vnější délka206 cm
Tloušťka materiálu3,5 cm
Výška postranice47,5 cm od země
Záruka2 roky
Materiál lamino

Laminované dřevotřískové desky jsou velice oblíbeným materiálem při výrobě nábytku, skříní, nočních stolků a postelí. Desky jsou potaženy fóliemi v široké paletě odstínů, dekorů a struktur. Vzhledem ke své příznivé ceně, velkému výběrů odstínu představují laminované desky jeden ze základních materiálů pro nábytkářský průmysl a  vybavení interiérů.

Rozkládací postel v moderním designu včetně dvou zásuvek. Postel je vyráběna z lamina o síle 3,5 cm.

Rozkládací postel TINA TANDEM - Rozkládací postel v moderním designu se snadnou manipulací. Postel lze rozložit na dvojlůžko o rozměrech 180 x 200 cm. Součástí ceny jsou dva laťkové rošty pevně spojené s postelí a dvě samostatné zásuvky sloužící jako úložný prostor.
Postel je vyráběna z lamina o síle 3,5 cm. Tloušťka lamina 3,5 cm u čela a bočnic zajišťuje pevnost a stabilitu postele. Vzdálenost od podlahy k horní hraně postranice je 47,5 cm. Hloubka zapuštění nosných lišt pod rošty postele od horní hrany postranice je stavitelná v rozsahu 7-14 cm.

Ložnou plochu rozkládacíh postele můžete řešit dvěma způsoby:

1 - zakoupením 2 kusů stejně vysokých matrací o rozměrech 90x200 cm (doporučená výška matrace 10 - 15 cm). Matrace ve složeném stavu leží na sobě a v případě roztažení postele se přetáhne jedna matrace a tím se vytvoří jednolitá ložná plocha 180x200 cm.

 

2 - v konfiguraci produktu si můžete přikoupit speciální sadu matrací. Sada se skládá z matrae o rozměru 90x200 cm a opěrné matrace, která je tvořena půlenou matrací o rozměru 2x45x200 cm. Tato půlená matrace ve složeném stavu tvoří pohodlné opěradlo.

Nabízíme 7 variant dekoru: hrušeň planá, bříza, akát, buk, bělené dřevo, calvados a ořech Aida. K posteli je možné objednat z výběru doplňků komody a skříně. V přiloženém souboru naleznete další varianty skříní, včetně jejich cen. Ceny postelí jsou uvedeny bez matrací.

Další fotografie:

Rozkládací postel z lamina TINA TANDEM
Rozkládací postel z lamina TINA TANDEM
Rozkládací postel z lamina TINA TANDEM
Rozkládací postel z lamina TINA TANDEM
Zboží Rozkládací postel z lamina TINA TANDEM je zařazeno v kategorii Rozkládací postele