Set postele VALENCIE KANAPE + 2 matrace + 2 rošty rozměr, varianta 160x200cm odstín kovu 1 hnědá

  • Rozměr, varianta: 160x200cm
  • Odstín kovu: 1 hnědá
  • Dostupnost: 4-5 týdnů
  • Katalogové číslo: IRO-DK 0467
  • Běžná cena s DPH : 27.238 Kč
  • Naše cena: 21.538  Kč s DPH
    17.800 Kč bez DPH
Set postele VALENCIE KANAPE + 2 matrace + 2 rošty
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálkov
Výška čela110 cm
Vnější šířka169,189 cm
Vnější délka206,216,226 cm
Atyplze vyrobit
Záruka10 let na konstrukci
Materiál kov

Při výrobě (postele, nočního stolku), bylo použito kovového materiálů s kvalitní povrchovou úpravou.

Postel charakterizuje industriální loftový styl, který odráží trendy dnešní doby.

Kovaná postel VALENCIE KANAPE + 2 matrace + 2 rošty - Postel charakterizuje industriální loftový styl, který odráží trendy dnešní doby. Stabilní a pevná kovová postel bez nožního čela, kterou lze objednat i v provedení  jednolůžko.Povrchová úprava kovových částí postele je standardně řešena práškovými barvami (za příplatek patinami).

Patina na kovových částech vytváří dojem starého povrchově opotřebovaného nábytku.

Odstíny označené 1-9 jsou odstíny bez patiny, odstíny 1A - 9A jsou odstíny s přidáním zlaté patiny a odstíny 1B - 9B jsou odstíny s přidáním stříbrné patiny.

Zvolený dekor označte v konfiguraci produktu. K posteli lze dokoupit noční stolek, komodu, skříně a zrcadlo. Noční stolky, skříně a komody mohou být vyrobeny ze smrkového, nebo dubového dřeva. Standardní výška bočnic je 12 cm, v případě použití motorového roštu doporučujeme bočnice vysoké 15 cm - výšku bočnic taktéž zvolíte v konfiguraci produktu. Kovanou postel VALENCII KANAPE lze dodat i v jiných rozměrech. Cena kovové kované postele je bez matrace a roštu. Na kovovou konstrukci je poskytována záruka 10 let.

2 x matrace POLA - Kvalitní pěnové matrace s rozdílnou tuhostí jednotlivých stran. Výška matrace 18 cm a nosnost 130 Kg zajišťuje dlouhou životnost (záruka 5 let). Matrace je svisle perforována do 7 anatomických zón. Díky této perforaci velmi dobře odvádí vlhkost během spánku a dociluje tak výborný spánkový komfort. Samozřejmostí je snímatelný a pratelný potah, dělitelný na 2 poloviny.

2 x pevný lamelový rošt - Kvalitní lamelový rošt s lamelami uchycenými ve zdvojených kaučukových pouzdrech. Pouzdra umožňují pružnost a výkyv lamel do stran, což zajišťuje kvalitní podporu těla na matraci.

V bederní oblasti umožňuje rošt individuální nastavení tuhosti. Rošt je opatřen středovým stabilizačním popruhem pro zajištění rovnoměrných mezer mezi lamelami i při pohybu na matraci. Rošt je vhodný pro pěnové i latexové matrace. Doporučená nosnost 130 Kg.

Další fotografie:

Set postele VALENCIE KANAPE + 2 matrace + 2 rošty
Set postele VALENCIE KANAPE + 2 matrace + 2 rošty
Zboží Set postele VALENCIE KANAPE + 2 matrace + 2 rošty je zařazeno v kategorii Ručně kované postele