Zvýšená postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP rozměr, varianta 160x200cm odstín 10 přírodní cink

  • Rozměr, varianta: 160x200cm
  • Odstín: 10 přírodní cink
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: VYK-IVA VYKLOP
  • Naše cena: 22.490  Kč s DPH
    18.587 Kč bez DPH
Zvýšená postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní buk-cink
Výška čela100/50 cm
Vnější šířka169,189,209 cm
Vnější délka206,216,226 cm
Tloušťka materiálu3 cm
Výška postranice50 cm od země
Úložný prostorv ceně
Atyplze vyrobit
Záruka2 roky
DoporučujemeAno
Materiál masivní buk-cink

Bukový masiv v provedení buk cink je charakteristický především svým parketovým vzledem. Barvu má světlehnědou až narůžovělou, pařením získá tmavší, charakteristickou barvu. Bukové dřevo má jemnou, homogenní strukturu, přitom je tvrdé a odolné. Jeho barevnost, přiměřená hřejivost bez rustikálního podtextu a velmi praktická odolnost vůči nárazům a poškozením, se dobře uplatní zejména při výrobě nábytku a především postelí.

Štítky

Postelový komplet Iva výklop, včetně výklopných roštů a úložných prostor. Precizní zpracování vám zajistí spokojenost při užívání.

Buková postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP - Nový model postele s úložným prostorem v precizním zpracování z výběrového dřeva. Česká kvalita. Kompletní sestava bukové postele včetně 2 výklopných roštů a úložných prostor v provedení masivní buk cink. Tloušťka čela postele 3 cm zajišťuje výbornou konstrukční stabilitu a pevnost. Zajímavostí u této postele je středový samonosný nosník, který není podpírán nožičkami jako u řady jiných postelí. Výška od země po horní hranu bočnice činí 50 cm. Výška zadního čela 100cm, předního 50cm. Buková postel se vyrábí v provedení buku cink (parketový design), povrchově ošetřeného vodou ředitelným lakem v odstínech 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18,19. Požadovaný odstín vyberete zakliknutím v konfiguraci produktu. Požadovaný směr vyklápění roštu (rošty s čelním, nebo bočním vyklápěním) vyberete označením v konfiguraci produktu. Vyklápění roštu zajišťují 2 plynokapalinové písty.

K posteli lze v příslušenství dokoupit noční stolky, komody a skříně.

Postel je dodávána bez matrací.

Další fotografie:

Zvýšená postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP
Zvýšená postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP
Zboží Zvýšená postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP je zařazeno v kategorii Zvýšené postele s úložným prostorem